Bizi Patreon Aracılığıyla Destekleyebilirsiniz!

T4icho / 2019-06-13

Merhaba arkadaşlar,

Bu blogumuzda sizlere yeni açtığımız patreon hesabından bahsedeceğim. Öncelikle Patreon insanların aylık bazda olmak üzere içerik sağlayan platformlara ya da kişilere bağış yapmanızı sağlayan bir kuruluştur. Bu kuruluşa üye olmayı tercih ettik.

Bağışlar kesinlikle bir zorunluluk değildir. Tamamen sizin istediğinizdedir.

3 Farklı bağış kategorimiz mevcut.

Bunlardan ilk 1 dolarlık olan Başlangıç Paketi: Bu paketle bize ufak da olsa desteğinizi sunabilirsiniz.

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun! T4icho / 04.06.2019 Selamlar ve saygılar, Bir aylık Ramazan sürecinin sonunda küçüklerin pek bir sevdiği, büyüklerin keyifle beklediği Ramazan Bayramı'na gelmiş bulunuyoruz. Bu bayramı çoğumuz büyüklerimizle geçirecek ve biraz da şeker yiyeceğiz. Toplumun bir bütün olabildiği nadir günler bizi bekliyor. Siz siz olun fazla gezmeyin ve tatilin tadını çıkarın. Bayramınız mübarek olsun efendim. Hepinize mutluluklar ve hu…
Zhan Long Aylık Sisteme Dahil Oldu! T4icho / 26.05.2019 Merhabalar, Değerli okuyucular, daha önce haberini verdiğimiz gibi Zhan Long bugünden itibaren 'Tüm Kitaplar' paketine dahil olacaktır. Ayda ortalama 20 bölüm ile başlayacak olan serimiz, duruma göre bölüm artışı yaşayabilir. Sadece Tüm Kitaplar paketine dahil olup ayrı satılmayacaktır. İlginize teşekkür ederiz. 
Discord Sorunu ve Çözümü T4icho / 16.05.2019 Merhaba arkadaşlar, Dün bilmediğimiz bir nedenden ötürü discord sunucumuza erişim kesildi. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Discord'dan çıkın ve yeniden girin. Böylece Novelgunleri sunucusuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca Discord adresimize katılmak isteyen arkadaşlar Araçlar-SOHBET kısmından bunu yapabilir. Keyifli günler dileriz!
Telif Hakları Sorunsalı ve Birtakım Açıklamalar T4icho / 11.05.2019 Öncelikle selamlar, Burada okuyucularımızla henüz paylaşmadığımız büyük bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyoruz. Biz elbette ki serilerimizin telif hakları için mücadele veriyor ve mücadele vermeye devam ediyoruz. Fakat bazen hayatta istemediğiniz ya da beklemediğiniz şeyler yaşanabiliyor. Bundan yaklaşık iki yıl önce Qidian sitesiyle, Steve adlı temsilcileri aracılığıyla konuşmalarımıza başlad…
Günah Şehri 400. Bölümünü Geçti! T4icho / 06.05.2019 Değerli okuyucular, dikkatinize efendim! Günah Şehri de 400'ler kulübüne katıldı. Seriye başlamak ve diğerlerinden daha ağır bir hikaye okumak istiyorsanız bu seriyi herkese öneriyoruz. Başları biraz sıkıcı gelebilir ama çok geçmeden serinin açıldığını ve sizi sardığını fark edeceksiniz. Buna şüphemiz yok! 
Saf Kanın İlahı Tahtı 400. Bölüme Ulaştı! T4icho / 03.05.2019 Selamlar, Saf Kanın İlahı Tahtı 400. bölümüyle birlikte hepinizi bekliyor! Okumanın tam sırası diyoruz ve sizi Su Chen'in maceralarına ortak olmaya davet ediyoruz. Buyurun efendim!
Zhan Long Aylık Sistemle Geri Dönüyor! T4icho / 02.05.2019 Merhaba değerli okuyucular, 20 Mayıs'a denk gelen Pazartesi'den itibaren herhangi bir sorun olmazsa, Zhan Long kitabımız haftada 5 bölümle yeniden başlıyor. İngilizce çevirmenle irtibat halindeyiz ve kendisi iyi bir düzen yakalarsa bu sayısı 10'a çıkarabiliriz. Zhan Long'u aylık sisteme dahil etmeye karar verdik. Böylece herkes ekstra bir maliyet ödemeden okuyabilecek. Keyifli günler dileriz!
Siteye Üye Olurken Ne Yapmalıyım? T4icho / 30.04.2019 Merhaba arkadaşlar, Son zamanlarda siteye üye olmaya çalışan okuyucuların bazı sıkıntılar çektiğini gördüğümüz için ufak bir açıklama yapmak istedik. Sitemize üye olmak için aşamalar oldukça basit. Öncelikle sitemize GİRİŞ YAP/KAYIT OL kısmından bilgilerinizi doldurarak kayıt oluyorsunuz. Burada verdiğiniz e-mail adresinin geçerli olması çok önemli, çünkü sitemiz size bir onay maili gönderiyor. Bu…
Kitap Yiyen Büyücü Geri Döndü! T4icho / 04.04.2019 Artık Orku Öv, Geride Kalan ve Kitap Yiyen Büyücü serilerini sınırsız erişim ile satın alabilirsiniz! 
İnstagram Çekilişimiz Başladı! T4icho / 18.03.2019 Merhabalar, Değerli arkadaşlar hepinizi instagram sayfamızda başlayan çekilişe davet ediyoruz! Bu çekilişte 5 kişiye 100'er ruh taşı, yani toplamda 500 ruh taşı dağıtacağız. Çekiliş koşullarımız şu şekilde: -Novelgunleri instagram sayfasını takip etmek. -İnstagramdaki çekiliş postunu beğenmek. -Postun altında 3 arkadaşınızı etiketlemek. Eğer şansınızı artırmak istiyorsanız eklediğiniz arkadaşların…