Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!

T4icho / 2019-08-11

Değerli arkadaşlar,

Kurban bayramınızı Novelgunleri ekibi olarak en içten dileklerimizle kutluyoruz. Pazar-Pazartesi-Salı biz de ailelerimizi ziyaret edecek, biraz meşgul olacağız. Çarşamba günü bölümlerimiz eski düzenine dönecektir. Bilginize efendim.

Hepinizi Discord Adresimize Bekleriz! T4icho / 05.08.2019 Merhaba arkadaşlar, Discord toplulukların türlü türlü etkileşime girmesini sağlayan harici bir uygulama. Appstore veya google playe store'de bulabilir, bilgisiyarınıza da indirebilirsiniz. Bir üyelik açtıktan sonra ise kanalımıza katılabilirsiniz. Orada çevirmenlerle ve diğer okuyucularla anlık sohbetler yapabilirsiniz! Novelgunleri Discord'una  katılmak için yapmanız gerekenler şu şekilde: Sitemi…
Discord'da Çılgın Bölüm Anketleri Başladı! T4icho / 03.07.2019 Değerli okuyucular, Yaz aylarına girdik ve tatil heyecanı herkesi sardı. Fakat bizler, Novelgunleri olarak tam gaz çalışmaya devam ediyoruz. Yakında size güzel haberlerimiz olacak ama öncelikle sizi Discord sunucumuza davet ediyorum. Orada neredeyse 7/24 çevirmenlerle ve yöneticilerle konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca hangi seriden toplu atalım diye yaptığımız anketlere katılarak fikir be…
Sonsuz Rekabetin Zindan Topluluğu Tamamlandı! T4icho / 24.06.2019 Selamlar, Shuiqui'nin çevirdiği, Güz'ün düzenlemesini yaptığı Sonsuz Rekabetin Zindan Topluluğu 353. bölümüyle sonlanmış bulunuyor. Çevirmen ve editör arkadaşımıza emekleri için teşekkür ediyoruz. Siz de komedi ve aksiyonu seviyorsanız bu kitaba göz atabilirsiniz! Bir başka projeyle görüşmek üzere, keyifli günler diliyoruz!
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun! T4icho / 04.06.2019 Selamlar ve saygılar, Bir aylık Ramazan sürecinin sonunda küçüklerin pek bir sevdiği, büyüklerin keyifle beklediği Ramazan Bayramı'na gelmiş bulunuyoruz. Bu bayramı çoğumuz büyüklerimizle geçirecek ve biraz da şeker yiyeceğiz. Toplumun bir bütün olabildiği nadir günler bizi bekliyor. Siz siz olun fazla gezmeyin ve tatilin tadını çıkarın. Bayramınız mübarek olsun efendim. Hepinize mutluluklar ve hu…
Zhan Long Aylık Sisteme Dahil Oldu! T4icho / 26.05.2019 Merhabalar, Değerli okuyucular, daha önce haberini verdiğimiz gibi Zhan Long bugünden itibaren 'Tüm Kitaplar' paketine dahil olacaktır. Ayda ortalama 20 bölüm ile başlayacak olan serimiz, duruma göre bölüm artışı yaşayabilir. Sadece Tüm Kitaplar paketine dahil olup ayrı satılmayacaktır. İlginize teşekkür ederiz. 
Discord Sorunu ve Çözümü T4icho / 16.05.2019 Merhaba arkadaşlar, Dün bilmediğimiz bir nedenden ötürü discord sunucumuza erişim kesildi. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Discord'dan çıkın ve yeniden girin. Böylece Novelgunleri sunucusuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca Discord adresimize katılmak isteyen arkadaşlar Araçlar-SOHBET kısmından bunu yapabilir. Keyifli günler dileriz!
Telif Hakları Sorunsalı ve Birtakım Açıklamalar T4icho / 11.05.2019 Öncelikle selamlar, Burada okuyucularımızla henüz paylaşmadığımız büyük bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyoruz. Biz elbette ki serilerimizin telif hakları için mücadele veriyor ve mücadele vermeye devam ediyoruz. Fakat bazen hayatta istemediğiniz ya da beklemediğiniz şeyler yaşanabiliyor. Bundan yaklaşık iki yıl önce Qidian sitesiyle, Steve adlı temsilcileri aracılığıyla konuşmalarımıza başlad…
Günah Şehri 400. Bölümünü Geçti! T4icho / 06.05.2019 Değerli okuyucular, dikkatinize efendim! Günah Şehri de 400'ler kulübüne katıldı. Seriye başlamak ve diğerlerinden daha ağır bir hikaye okumak istiyorsanız bu seriyi herkese öneriyoruz. Başları biraz sıkıcı gelebilir ama çok geçmeden serinin açıldığını ve sizi sardığını fark edeceksiniz. Buna şüphemiz yok! 
Saf Kanın İlahı Tahtı 400. Bölüme Ulaştı! T4icho / 03.05.2019 Selamlar, Saf Kanın İlahı Tahtı 400. bölümüyle birlikte hepinizi bekliyor! Okumanın tam sırası diyoruz ve sizi Su Chen'in maceralarına ortak olmaya davet ediyoruz. Buyurun efendim!
Zhan Long Aylık Sistemle Geri Dönüyor! T4icho / 02.05.2019 Merhaba değerli okuyucular, 20 Mayıs'a denk gelen Pazartesi'den itibaren herhangi bir sorun olmazsa, Zhan Long kitabımız haftada 5 bölümle yeniden başlıyor. İngilizce çevirmenle irtibat halindeyiz ve kendisi iyi bir düzen yakalarsa bu sayısı 10'a çıkarabiliriz. Zhan Long'u aylık sisteme dahil etmeye karar verdik. Böylece herkes ekstra bir maliyet ödemeden okuyabilecek. Keyifli günler dileriz!