Issız Çağ Sınırsız Erişim Sadece 200 Ruh Taşı!

Merhaba arkadaşlar,

 

Uzun zamandır gelen taleplerden ve isteklerden sonra Issız Çağ'ı tek bir paket haline getirmiş bulunuyoruz. Fiyatını gereğinden ucuz yaptığımızın farkındayım ama herkesin bu güzelim seriyi okumasını istiyoruz. Artık bütün kitap erişimi sadece 200 ruh taşına, sınırsız bir süreyle alınabiliyor. Fiyatı 200 ruh taşı yapmamızın ana sebebi aralarda olan arkadaşlar. Tek tek sistematik olarak hesaplamak yerine uygun bir fiyat bulmaya karar verdik. Böylece 800. 900. bölümde olsanız bile 200 bölümlük bir fiyat ile bütün bölümleri okuyabileceksiniz. 1200 ve sonrasında olan arkadaşlar ise ruh taşıyla açmaya devam edebilecek.

Şunu belirtelim: Issız Çağ'ı, 2 milyon kelimeyi aşkın bu 7000 sayfalık devasa eseri şu anda ister tek tek ruh taşıyla açarak, ister de 200 taşlık toplu paketi alarak okuyabiliyorsunuz. Belli bir bölüme kadar açmış olan arkadaşların bölümleri ise hala açık vaziyette.

Issız Çağ paketini Kitap Market kısmından satın alabilirsiniz. Yakında Argenta için de benzer bir şey yapacağız! Kalın sağlıcakla.

Keyifli günler dileriz!