Yeni Yıla Özel İndirim!

Merhabalar,

Yeni yıl yaklaşıyor ve Novelgunleri olarak büyümeye devam ediyoruz. Novel sektörü henüz istediğimiz okuyucu sayısına ulaşmadı, ama var olan okuyucularımızın desteğiyle bir gün binlerce üyeye de ulaşacağımıza inanıyorum. Yeni yılın herkese mutlu, huzurlu ve en önemlisi de sağlıklı günler getirmesini diliyorum. Bizler hep burada olacak, çalışmaya devam edeceğiz. Arada bazı eksiklerimiz ve sıkıntılarımız oluyor, ancak bunları elimizden geldiğince telafi ediyoruz. Lütfen bu minik hatalarımızı mazur görün

Novel sektörü adına temennim şudur ki bir bütün olarak büyüyüp, insanlara bu yoğun ve sıkıntılı zamanlarda bir kaçış kapısı sağlamak. Birlikte, bütün novel siteleriyle büyümek ve gelişmek hayalimiz. Bu hayalimizde bizlere yardımcı olan, yanımızdan hiç ayrılmayan siz okuyucular çok değerlisiniz. 

Yeni yılda sitemize Rozet, Sadakat sistemi, Kütüphane ve Yorum ile Kullanıcı Arayüzü kısımlarına birçok eklemeler yapacak, birden fazla yeni seri ile karşınızda olacağız. Bu yıl aynı zamanda bazı serilerimizin tamamlanacağı, bazılarının da yeni başlayacağı bir yıl olacak. Umarım emeklerimiz ve çabalarımız karşılıksız kalmaz, sizlere birçok seri getirebiliriz. 

Bununla birlikte; yoğun talep nedeniyle 01.01.2020 sabah 00:01 saatine kadar sürecek %25'lik bir ruh taşı indirimi yapmaya karar verdik. Böylece 100 ruh taşı 40 liradan 30 liraya düşüyor. İndirimden herkes yararlanabilir.

Sağlıklı ve mutlu bir yıl olması dileğiyle,

T4icho - Deniz