Ebedigece'nin Hükümdarı

Ebedigece'nin Hükümdarı

4.7
Yazar
Yangyu Jiangnan
Çevirmen
Tomato
Editör
Güz
Bölüm Sayısı
52 Bölüm
Bölüm / Periyot
10 Bölüm / Hafta
Aylık Kitap

HakkındaSerinin Bölümleri

Kitap Hakkında

Qianye zorlukların arasından bir şekilde yükseldi, ama nihayetinde ihanete yenik düştü. Bundan böyle tek adam, tek bir silah olarak Ebedigece ve Şafağın arasındaki yolda bir efsaneye dönüşecekti. Kaderinde Ebedigece vardı belki, ama yine de Qianye kararı veren hükümdar olmak istiyordu.

Günah Şehri'nin yazarından steampunk dünyada eşsiz bir macera...

-Mayıs ortalarında başlaması ön görülüyor- 

Bölüm Sürekliliği:
4.3
Çeviri Kalitesi:
4.8
Hikaye İlerleyişi:
4.9
Karakterler:
4.7
Yaratılan Dünya:
4.8
Toplam Oylama 7
Ortalama Puan 4.7 / 5
T4ichoSeviye 2 4.8

Bombastik bir kitap. Daha nasıl anlatılır bilmiyorum.

Karanlık bir dünyanın dahi unuttuğu kıtalarda başlayan kitabımız, bizi vampirlerin, kurt adamların, örümceklerin, kutsal güçlerin, gelişimin ve daha nice enteresan fantastik ögenin bulunduğu karmaşık bir dünyaya sürüklüyor.

Gerek dünya yapısı gerekse karakterler açısından keyifli bir yolculuk. Üstelik, Günah Şehri yazarının tecrübesine tecrübe katarak yazdığı bir eser.

Burada derinlik var. Burada yüzeysel karakterler yok. Yan karakterler gelip geçici değil. Dikkat edin, hiç beklemediğiniz yerden çıkabilirler. Ayrıntıları okuyup geçmeyin, yüz bölüm sonra tokat gibi yüzünüze inebilirler.

Devasa savaşların, derin ve el altından dönen ihanetlerin, karanlığın kitabı Ebedigece. Burada doğru ya da yanlış yok. Burada sadece şafak ve ebedigece var.

Keyifli okumalar dilerim. 

TomatoSeviye 1 5.0

Ebedigece soluklarımızı tutarak okuyacağımız bir seri. Daha ilk bölümden özel havasını hissedebileceğimiz bu dünyada karakterimiz Qianye'nin binbir türlü durumla karşılaşmasını okuyacağız. Dünyası da bir o kadar güzel olan bu karanlık seride yok yok!

gnillevSeviye 4 5.0

Güzel bir seri şimdilik ara veriyorum bölümler biriktiğin de tekrar başlarim

megayron01Seviye 1 5.0

Hiç bir kitaba yorum yazmam genelde ama bu kitap tıpkı game of thrones gibi ne olacağını ön görmek neredeyse imkansız çok sürükleyici yazarın tüm bilgi birikimi ve tecrübesi ile yazdığı belli asla tereddüt etmeden okuyun hikayeyi hem yavaş hemde hızlı ilerliyor her bölüm insanı merakta bırakıyor umarım bu tip kitapları sitede görmeye devam ederiz tekrar söylüyorum şiddetle tavsiye ediyorum çok güzel bir kitap

FrankySeviye 1 4.4

Bu yazarın kitaplarında ki tek sıkıntı ana karakterle tanışan güzel karakterlerin(güzelden kastım kaliteli kendini okuyucuya sevdiren)ana karakterle tanışınca birden kan kardeşi olmaları bazıları tamam o kadar ölüm kalım durumu yaşıyorlar ama yani city of sin deki karakterlerin sayıları o kadar artmıştı ki yazar artık onlara hikayede yer veremiyordu.aynı şey bu seri de çok olmasada diğer kitabı demon hunter da bu sorunu yaşıyordu o yüzden saldım artık.nese onun dışında gerçekten güzel bir seri monarch of evernigt özellikle ilk başta tahmin etmediğim olaylar gerçekleşti çok zevkliydi sonradan büyüsünü biraz kaybetse de zevkle okurum bu kitabi tavsiye ederim

MasterKiller54Seviye 1 4.4

Eh 50 bölüm kadar okudum güzel gidiyor bakalım sonuna kadar kendini bıraktırmadan goturturebilecek mi