Novel Günleri - Bilgilendirme!

Bölümün tamamını okumak için üye olmalısınız! Üye olmak için tıklayınız.

22. Bölüm Qi Denizini Şekillendirmek

Çevirmen: Deborah / Editor: Bengoshi

 

Murong Zhan’ın gözleri kırpışıyordu; Lee ailesinin gelişini bekliyordu. Lee ailesi geldiğinde, Jiang ailesi yazgısıyla karşılaşacaktı. Daha sonra da Rayihalı Gökyüzü Şehri, Murong ailesinin olacaktı.

“Hao, intikamın yakında alınacak. Bu küçük piç Jiang Chen’i sefil bir son bekliyor.”

Murong Zhan’ın yüzü acımasızdı. Jiang Chen’den ölesiye nefret ediyordu ve etini parçalayıp yemek istiyordu. Damat almadaki hadiseden ve en son olan ölüm maçından dolayı, Murong ailesinin onuru Jiang Chen tarafından mahvedilmişti.

Üstelik, Jiang Chen yalnızca 9.seviye Qi Jing savaşçısı olmasına rağmen, Qi Hai Başlangıç seviyesindeki genç efendi Lee’yi yenebilmişti. Onun potansiyeli, Murong Zhan’ın kalbine iğne gibi batıyordu ve eğer bu dâhinin büyümesine izin verirse, Murong ailesinin şehirden gitmesine sadece birkaç yıl kaldığını biliyordu.

Tanrıya şükür, Jiang Chen Lee ailesini kızdırıp, Murong Zhan’a başkasının elleriyle onu öldürme fırsatı vermişti.

Şimdilik beklemesi gerekiyordu. Sonra hiçbir şey yapmadan meyvesini yiyecekti.

Murong ailesinin sakinliğinin tersine, Jiang ailesi yoğundu. Jiang ailesinin çekirdek üyeleri, Jiang Zhenhai ve Zhou Bei Zhen tarafından yönetiliyordu. Tüm kuvvetlerini toplamış, Murong ailesini bozguna uğratmak için Jiang Chen’in emrini bekliyorlardı.

Jiang Chen meşhur olmuştu; şanı şu anda, Jiang Chen’e son zamanlarda komutanmış gibi davranan Jiang Zhanhai’nin şanından daha büyüktü.

Tüm Jiang ailesi hazırlıklarla meşgulken, çok sessiz bir mekan vardı; Jiang Chen’in evi. Jiang Zhenhai, Jiang Chen’in evine 100 metreden fazla yaklaşılmamasını emretmişti.

Jiang Chen evinde gelişirken, Lee Chang Hong ile olan dövüşünden faydalanıyordu. Lee Chang Hong’un becerileri ona bir tehdit oluşturmamış olsa da o hala Qi Jing savaşçısıydı.

Qi Jing diyarının zirvesine ulaşmıştı ve Dantian’ında Qi denizini şekillendirmesine ve Qi Hai diyarına ulaşmasına bir aşama kalmıştı. İhtiyacı olan tek şey fırsattı. Bugün dövüşte tüm gücünü harcamıştı ve tüm gücünü tüketen Bir Güneş Parmağı kullanmıştı. Bu, köprüyü geçmesine ve Qi Hai seviyesine ulaşmasına olanak veren şeydi.

Bununla birlikte, Qi Jing savaşçısındaki Yuan gücü yoğun değildi. Tüm vücuda dağılmıştı. Savaşçı Qi Jing 9.seviyeye vardığında, Dantian’la Qi denizini şekillendirmeye kalkışabilirdi. Qi denizi şekillendiğinde, bedenindeki tüm Yuan gücü toplanıp Qi denizinde yoğunlaşırdı.

Jiang Chen, bağdaş kurup büyük yeşil bir kayaya oturdu. Dantian’ındaki kan renkli Ejderha İşareti titriyor ve vücudundaki Yuan gücünü harekete geçiriyordu.

“Zamanı geldi. Qi denizi, hemen şimdi açıl!”

Bağırdığında, gözleri parladı ve Ejderha İşareti öncekinden daha şiddetli titremeye başladı. Aslında kanı ve Qi’si olan kırmızı ışık dalgası ortaya çıktı.

Vızzzz!

Dantian’ı vızıldıyordu. Ejderha İşareti’ndeki titreşimden dolayı, Yuan gücü yılan gibi olmuş Dantian’ın etrafında sertçe dolaşıyordu.

Yuan gücü ve Ejderha İşareti, Dantian’ında senkronize halde çalışan araçlar gibiydi. Kısa sürede, Dantian’ında bir çatlak oluşmasına sebep olmuşlardı.

Vızzzz!

Çatlak açıldığında, Yuan gücü hızla içinden geçti. Ejderha İşareti, milyonlarca askere liderlik yapan bir general gibi Yuan gücünü çatlağa doğru zorlayarak ona eşlik etti.

Çatlak yavaşça genişledi ve boş bir alan açıldı.

Yuan gücünün akımı, etraftaki Qi’nın tamamını emen görünmez bir tayfun gibiydi.

Vızzzzz…!

Jiang Chen, dipsiz bir delik gibiydi çünkü ne kadar Qi emerse emsin, onu doldurmak için yeterli değildi. Etrafındaki Qi’yı daha da emdiği için görünmez tayfun katlanarak büyüdü ve sonunda Lordun malikanesinin üzerindeki hava akışının bile değişmesine sebep oldu.

Birleşerek devasa bir kasırgaya dönüşen Tüm Yuan gücü, Jiang Chen’in evine doğru yöneldiğinde, Lordun evinin üzerinde bir rüzgar girdabı oluştu.

“Ne oldu? Neden rüzgar bir anda şiddetlendi?”

“Çevredeki Qi, havadan tüketiliyor. Bak, bu genç efendinin evinin yönü. Genç efendi Qi Hai seviyesine yükselmek üzere gibi görünüyor!”

“Bu doğru, genç efendi kapalı kapı eğitimine girdi. Bu kadar hızlı Qi Hai seviyesine ulaştığına inanamıyorum, harika biri!”

“Genç efendi yalnızca 15 yaşında, 15 yaşında Qi Hai savaşçısı… Bu çılgınca, böyle bir şeye ilk defa şahit oluyorum!”

Lordun evindeki herkes heyecanlıydı. Atmosferdeki değişim, o an konuşmakta olan Jiang Zhenhai ve Zhou Bei Zhen tarafından kolayca hissedildi. İkisi de Qi Hai seviyeydi ve bu değişimin Qi Hai diyarına ilerleyen birinin doğurduğu sonuç olduğunu biliyorlardı.

“Genç efendi seviye atlıyor, bu harika!”

“15 yaşında Qi Hai savaşçısı… Kırmızı Şehir’deki dahi bile onunla kıyaslanamaz. Genç efendi gözle görülür bir yeteneğe sahip!”

“Haha, güzel, bu harika! Atalarımın mezarı patlıyor olmalı!”

15 yaşındaki Qi Hai savaşçısı… Bu, herkesi şok etmişti.

Jiang Zhanhai’nin gözünden yaşlar süzülmeye başladı.

Çevredeki Qi’ın Jiang Chen tarafından emilmesi çok sürmedi.

“Qi denizini şekillendirmek için yeterli değil, hala Ölümlü seviye İyileştirme Hapları'na ihtiyacım var.”

Jiang Chen, 3 Ölümlü seviye hap aldı ve yuttu. Ejderha Dönüşümü becerisinin yardımıyla, Ölümlü seviye İyileştirme Hapları'ndaki saf enerji, Dantian’a doğru hızla akmaya başladı.

Qi Hai Diyarı'ndaki geliştirme, savaşçının potansiyel başarısını belirlerdi ve Jiang Chen en sağlam temelden başka bir şey istemiyordu.

Vızzzz…!

Ölümlü seviye İyileştirme Hapı’nın tüketiminden sonra, başka bir kan rengi Ejderha İşareti Jiang Chen’in Qi denizinde yavaşça belirmeye başladı. Bu ikinci Ejderha İşareti’ydi.

Ölümlü seviye İyileştirme Hapları'ndaki enerji hızla tüketildi ama Jiang Chen, Qi denizinin hiç bitmeyen ve çözülemeyen dipsiz bir uçurum olduğunu hissetti.

“Normal bir savaşçının Qi denizini şekillendirmesi için yalnızca atmosferdeki Qi’ya bağlanması gerekir. Ve en büyük potansiyele sahip dâhiler bile yalnızca 1 ya da 2 Ölümlü seviye İyileştirme Hapı’na ihtiyaç duyacaktır. Ben 3 hap kullandım ama hala yeterli değil… Ejderha Dönüşümü becerisi gerçekten çok güçlü görünüyor. Bu benim için iyi bir haber. Ne kadar çok tüketirsem, potansiyelim o kadar iyi olacak.” Jiang Chen, 3 Ölümlü seviye İyileştirme Hapı daha alırken bunları söyledi. Şansına, önceden çok fazla hap hazırlamıştı. Eğer hazırlamasaydı, birçok problem çıkardı.

Daha fazla Qi tüketimi demek, daha büyük potansiyel demekti. Ama bu kadarı Jiang Chen’e söyleyecek söz bırakmadı çünkü Qi Hai diyarına geçmek için bu kadar çok Qi tüketmesi gerektiyse, Ölümlü Çekirdek'i, Gökyüzü Çekirdeği ve Aziz Çekirdeği’ni şekillendirmesi için ilerde ne kadar Qi tüketmesi gerektiğini hayal dahi edemiyordu. Ne kadar Qi ve hap gerekirdi? Ejderha Dönüşümü becerisini geliştirmek, parayı ateşe vermek gibiydi. Ne kadar büyük potansiyel varsa, o kadar çok para harcayacaktı.Sadece bir saat içinde, seviye atlamak için 10 Ölümlü seviye İyileştirme Hapı içmişti.

Nihayet, atmosferdeki Qi normale dönmüştü.

Jiang Chen gözlerini açtı.

Dantian’ının içinde parlak bir Qi denizi vardı ve Qi deniziyle birlikte Yuan gücü nehirde akan bir su gibiydi. İki canlı kan kırmızı Ejderha İşareti, Qi denizinin ortasında yüzüyordu ve iki Ejderha İşareti’nin yanında, solgun halde üçüncü bir Ejderha İşareti daha vardı.

Tek bir düşünceyle, Jiang Chen’in Qi denizindeki tüm Yuan gücü Ejderha İşareti’ne hızlıca aktı ve bir başka düşünceyle de Yuan gücü dışarıya çıktı ve vücudunun her yerine yayıldı.

“Üçüncü Ejderha İşareti’nin %50'si tamamdı, beklediğinden fazlaydı. Şu an 25,000 darbe gücüne sahibim.”

Jiang Chen gülümsedi. Yuan gücü, normal Yüksek Qi Hai seviyesine eşitti. Jiang Zhenhai ve Murong Zhan gibi zirve uzmanlar ile kesinlikle karşılaştırılamamasına rağmen, eğer tüm güçlerini bir araya getirirse, ikisi birleşse bile Jiang Chen’i yenemezlerdi.

Sadece Qi ve kanı yoğunlaştıran Ejderha İşareti değil, Ejderha Dönüşümü becerisini geliştirmek de vücudunu geliştirmede yardımcı oluyordu. Eğer geliştirmenin zirve seviyesine ulaşırsa, Jiang Chen’in vücudu ejderha kadar heybetli olacaktı.

“Bekle. İlahi duyuyu kullanabilir miyim?”

Jiang Chen, ilahi duyuyu kullanabildiğini keşfedince şaşırdı Bir düşünceyle, görünmez bir güç ortaya çıktı ve tüm bileşiği taradı. Görünmez düşünce gücüyle her şeyi kontrol edebiliyordu, etrafındaki çimleri ve çiçekleri bile.

“Normal bir savaşçı, İlahi Duyu’yu Ölümlü Çekirdek’ini şekillendirdiğinde açabilir. Qi denizimi şekillendirdiğim anda, İlahi Duyu’mu kullanabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bu Ejderha Dönüşümü gerçekten inanılmaz.”

Jiang chen şaşırmıştı. Bir zamanların en büyük Azizi olarak, geliştirme konusunda ondan daha deneyimlisi yoktu. Qi Hai seviyesinde İlahi Duyu’yu kullanabilme sebebi, Ejderha Dönüşümü Becerisi olmalıydı.

Jiang Chen bu konuya kafa yordu ve Ejderha Dönüşümü becerisinin olağanüstü bir yetenek olduğunu daha iyi anladı. Bu beceri, eski çağlardan kalan yenilemez bir beceriydi, sıradan becerilerle asla kıyaslanamazdı.

Qi Hai seviyesine ulaştıktan sonra evden çıkmadı. Bunun yerine, başını kaldırdı ve gökyüzüne baktı; öğlendi ve güneş parıldıyordu.

“Etraf şu an güneş enerjisi ile dolu… Altı Güneş Parmağı becerisini geliştirmem için mükemmel. Etraftaki güneş enerjisini emebilir ve vücuduma büyük faydalar sağlayabilirim.”

Jiang Chen parmağını kılıçmış gibi işaret etti ve Altı Güneş Parmağı becerisini geliştirmeye başladı. Güneş enerjisinin ışınları önce parmağına, sonra da tüm vücuduna aktı. Jiang Chen ona güçlü Yang gücünü veren Ejderha Dönüşüm becerisini geliştirmişti. Vücudundaki Ejderha İşareti, en güçlü Yang güçlerinden biriydi. Eğer güneş enerjisini emebilirse büyük faydası olacaktı.

Vızzzzz…!

Parmağındaki altın ışık, uğultulu bir sesle yoğunlaştı.  Yavaş yavaş kontrol edilemez bir seviyeye ulaştı.

“Git!”

Aniden, Jiang Chen bağırarak parmağını bir yöne doğrulttu. Keskin bir kılıç gibi olan Dev altın ışın fırladı; daha önceki altın ışınlardan farklıydı.

Dev altın parmak ve hava arasındaki sürtünmeden kıvılcımlar çıktı. Maksimum hızına ulaştığında, bir yetişkin boyundaki yeşil kayaya isabet etti.