Klavye Ölümsüzü- Keyboard Immortal

Klavye Ölümsüzü

4.9
Yazar
Altı İllüzyonun Keşişi
Çevirmen
Zakowske
Editör
Valheru
Bölüm Sayısı
937 Bölüm
Bölüm / Periyot
10 Bölüm / Hafta
Aylık Kitap

HakkındaSerinin Bölümleri

Kitap Hakkında

Bir yıldırım Zu An'ı başka dünyaya taşıdı. Bu dünyada, Ayruşen Şehri'nin ünlü işe yaramaz hovardası olanak biliniyordu ama nasıl olduğunu kimse anlamadan Chu Klan'ın güzeller güzeli ve yetenekli kızıyla mı evlenmişti?

Ne? Dünyalar değiştiren olmama rağmen gelişim yeteneğim yok mu? Neden bu kadar çok kişi ölmemi istiyor? Ve her şeyden daha da önemlisi gerdek gecemde nasıl baldızımın yatağına girdim lan ben?!

Zu An için kabus gibi bir başlangıçtı bu ama neyse ki, önceki hayatında ünlü bir bordo klavyeli olarak, dünya ona bu hayatında da bir klavye vermişti ki her şeyi değiştirebilsin. Trolleye trolleye, kudurta kudurta yanıklar içindeki düşmanlarının cesetleri üzerinde duracak ve dünyanın zirvesine yükselecekti!

//Zakowske'den selamlarrrr! Yeni serim Klavye Ölümsüzü ile karşınızdayım. Çok uzun süredir sessizdim, yükselme zamanımız geldi Başkaldıran Tarikatı! 

Klavye Ölümsüzü kara mizah, belli noktalarda cinsel şakalar ve bol bol komediyle dolu bir seri. Trollemek üzerine kurulu olmasına rağmen düzgün bir kurgusu ve dünyası var. 

Klavye Ölümsüzü Öfke Sistemi sayesinde insanları sinirlendirerek eşya kazanabilen Zu An'ın hikayesini anlatıyor. Neyse ki önceki hayatında bir klavye delikanlısı olarak sağlam temeli var, öyle ki bu iş için abartı olduğu bile söylenebilir! Kaba küfürler ve körü körüne vahşilik bir bordo klavyeli için fazla basit kalıyor; işin kilit noktası acıtan yere vurmakta!

 

Bölüm Sürekliliği:
4.6
Çeviri Kalitesi:
4.9
Hikaye İlerleyişi:
5.1
Karakterler:
4.6
Yaratılan Dünya:
4.8
Toplam Oylama 75
Ortalama Puan 4.9 / 5
aleqriaSeviye 1

Elinize sağlık normal özetten ziyade senin anlatımın daha çok ilgimi çekti xD
Hadi bakalım başlayalım şimdiden yazamadığım her bölüm başı yorum için özür dilerim telim çok kötü yazmak çok cok zor :D

HaijinSeviye 1 5.0

Bordo Klavyeci Hazır ol!
Bordo Klavyeci İlerle!
Bordo Klavyeci başla!
"Senin ben..."

Seri böyle olmasada bunun gibi baya troll, troll olmasına karşın Dünyası oldukça iyi yaratılmış çok komik bir seri. Lütfen okuyun, okutturun.

DarknightSeviye 1 5.0

Diğer serilere göre çok farklı bir konusu var bence. Seri hikaye ilerleyişi olarak da gayet güzel ilerliyor ve bu seride çok ilginç bir ana karakter var.

ejderkerim8Seviye 1 5.0

Seri tam bir komedi serisi ancak savaş ve gelişim de var tabii. seri cidden muhteşem birşey okuyun ve okutturun kesinlikle.

dilaradenizSeviye 1 5.0

Bence bu sitede ki en iyi seri muhteşem bir seri kesinlikle okuyun zaten bi 10 bölüm okumaya seriye bağlanacaksınız

hasan_-guranSeviye 1 4.6

Troll seri olduğu için konusunun oldukça yüzeysel olacağını düşünmüştüm. Dolayısı ile çerezlik açıp okuyayım dedim ve ilk 20 bölüm gerçekten de bu şekilde geçti. Ancak daha sonra seri baya bir açıldı ve aslında troll bir seriye göre o kadar da yüzeysel olmadığını, aksine güzel düşünülmüş bir senaryo olduğunu anladım. Gayet güzel bir seri sıkılmadan okuyabilirsiniz.

zerorawSeviye 1 4.4

Orjinal açıklamasından bile daha güzel aciklamissiniz olayi :) bu tarz serilerin cevirilmesini görmek beni mutlu ediyor.

StarWolfSeviye 1 5.0

Bana göre mükemmel bir novel ama herkesin beğenebileceği bir novel değil. Karakterin önceki yaşamı ile bağlantılarını koparmamasını seviyorum. şu anda çince günceldeyim ve çin tarihine çok giriyor eğer benim gibi tarih sever değilseniz hoşunuza gideceğinizi garanti edemem. Ayrıca tabu ve netori(netorare değil yanlış anlaşılmasın) sevmeyenlere tavsiye etmem

GeomchiSeviye 5 5.0

Dün başladım 97. Bölüme geldim baya güzel.
Biraz ara vereceğim yeni bölümler gelsin devam ederim ^^
Ellerinize sağlık novel okumayı özlemişim

GeomchiSeviye 5

Seri harbiden çok güzel. Sevdiyseniz Library of Heaven's Path serisini tavsiye ederim.

raslanderNemesissSeviye 1 4.2

Suan 86. bölümdeyim, beni kendisine bağladı güzel bir seri rahatlıkla okuyabilirsiniz. Simdilik ne yüksek ne de düşük puan vereceğim, güncele geldiğimde daha net anlarım kaç puan vereceğimi ama şunu söylemeliyim ki seri sarıyor, okumalısınız.

cronos10Seviye 1 4.8

Şimdiye kadar okuduğum en özgün ve komik seri :) diğer noveller bir yerden sonra birbirinin aynısı gibi geliyor. Tavsiye ederim.

Özellikle çevirmen bir harika, eğer kaliteli çeviri olmasaydı böyle bir noveli okumak işkence olurdu. Ona da ayrıca saygılar ve selamlar.

SEKOALlSeviye 1 5.0

Karakterleri, dünyası ve diyaloglarıyla komik, eğlenceli ve sürükleyici bir kitap. Elinize sağlık.

kilictamer833Seviye 1 5.0

Klavye delikanlısı abimiz fena laf sokuyor valla bazen harbi sağlam koyuyor. Espiri kalitesinde güzel biraz yavaş ilerliyor ama zevkli geçiyor. Elinize emeğinize sağlık teşekkürler.

DarkKingSeviye 8 4.8

Efsane karakterler,iyi bir evren ve iyi bir çeviri ile birleşirse ancak böyle bir şaheser çıkar

EnquanerSeviye 1 4.2

Konusunu okuyunca çerezlik bir seri diye başladım fakat gayet iyi gidiyor komiklik unsurları ise çoğu seride olduğu gibi başlarda yüksek ama hikaye ilerleyip işler ciddileşince dozajı düşüyor tabi. Yine de okurken gayet eğlendim tavsiye ederim. Yaratılan dünyaya gelincede yani... öyle aman aman bir şey yok ama rahatsız da etmiyor.

cidSeviye 1 5.0

3-4 günde güncele geldim acayip sardı ama mcnin daha çok savaşa girmesini istiyorum hep karı kız olmuyor

DemonicSlimeSeviye 9 5.0

Güncel olarak takip ettiğim, hiç sıkılmadığım bir seri.
İçindeki göndermeler, gerek esprileri gerek cinsel şakalarıyla sizi gülmekten alıkoymaycak bir seri. Ciddiyet bekliyorsanız size göre değil ama eğlenceli seri arıyorsanız, hemen başlayın.

firat_168Seviye 3 4.0

Seri bana kalırsa hikaye bakımından zayıf kalıyor ama yazılış amacı komedi olduğu için seri komedi konusunda hakkını veriyor, sadece gülmek ve eğlenmek için okuyorsanız ortalamanın bir tık üstünde diyebilirim ama işin içerisine mantık karıştırarak okursanız çok tavsiye edebileceğim bir seri değil fakat yazarın yazma amacı komedi olduğu için istediğini yazar vermiş diyebilirim

LopostSeviye 1 5.0

Seri başta karamsar bıraksada okudukça içine çeken olayları ana karakterinbaşına gelenleri öğrendikçe daha çok okunası bi güzel vakit keyif alacağınız serilerden biridir tavsiye ederim