Saf Kanın İlahi Tahtı

Saf Kanın İlahi Tahtı

4.7
Yazar
Sıfırın Kaderi
Çevirmen
Güz
Editör
T4icho
Bölüm Sayısı
1157 Bölüm
Bölüm / Periyot
10 Bölüm / Hafta
Aylık Kitap

HakkındaSerinin Bölümleri

Kitap Hakkında

 Su Chen trajik, beklenmedik bir şekilde görüş yeteneğini kaybetti. İnsan diyarındaki en trajik kaderlerden birini yaşamasına rağmen pes etmeye yanaşmadı ve mücadeleye başladı. Su Chen çabalayarak hem kendisi, hem de insanlık için yepyeni bir kader yaratacaktı!

T4icho'nun Yorumu: Standart xuanhuanlardan tamamen farklı başlayan serimiz, kör bir karakterin hayatını anlatarak olay örgüsüne giriş yapıyor. Fazlasıyla duygu yüklü, bir o kadar aksiyon dolu ve savaşların, kadim mücadelelerin yaşanacağı devasa bir evrene adım atıyoruz. Su Chen gerçekten yolculuk boyunca ruhunuza işleyecek ve hafızalarınızda yer edecek bir karakter. Ona ve hikayesine şans vermeden geçmeyin derim!

Not: Telif hakları Zhongheng International tarafından Uçuran Ltd. - Novelgunleri- şirketine verilmiştir.

Bölüm Sürekliliği:
4.1
Çeviri Kalitesi:
4.1
Hikaye İlerleyişi:
4.4
Karakterler:
4.9
Yaratılan Dünya:
4.3
Toplam Oylama 116
Ortalama Puan 4.7 / 5
T4ichoSeviye 2 4.8

 Seriyi takip eden biri olarak düşüncelerimi yazacağım. Öncelikle hikayemiz sonsuza kadar kör olmakla cezalandırılmış bir karakteri anlatmıyor. Burada, Su Chen'in daha üstün bir amaç için çıktığı yolculuğu izliyoruz. Gerektiği zaman acımasız olabilen, insanlık uğruna mücadele eden ve kendi ırkı için yepyeni bir yol açmak isteyen bir karakterin hikayesine giriş yapıyoruz. 

 Rakiplerini yenmek için sadece gücünü değil aklını da kullanabilen, yeri geldiğinde insanı tamamen şaşırtabilen bir karakterle tanışmaya hazırlanın!

T4ichoSeviye 2

In reply to by T4icho

@Davut_topuz Uygunsuz görülmüş ve silinmiştir. Bu konuya başka arkadaşlarımız bakıyor. Kötü niyetli olduğu için silmiyoruz sadece yorumları. İçerğe ve yorumun kendi içinde tutarlılığına da bakıyoruz. Örneğin ben sevmedim bu kitabı diyerek 1 puan veren ya da çok güzelmiş diyerek 5 puan verenlerin yorumları da görüldüğünde siliniyor.

@T4icho Benim bu kitapları satın almamızla ilgili bir sorum olacaktı da ben 1 aylık satın aldım mesela kitabı o bir ayda yüklenen ve eski bölümler 1 ay sonunda hala kalacakmı yoksa 1 ay sonunda eski bölümleri okumam için yeniden mi satın almam gerekecek

Tolunay YıldızSeviye 1 5.0

Yeni seri hayırlı olsun öncelikle. Tek nefeste atılan bölümleri okudum ve seri inanılmaz!! Daha serinin başı olmasına rağmen okadar akıcı ki resmen kuduruyorum bölüm gelsin diye. Şimdiden okumaya başlamanızı tavsiye ederim.

melihk690Seviye 1 5.0

Yeni seri hayirli olsun hemen okumaya basliyacagim baska yeni serilerin gelmesi dilegiyle

QuanQxSeviye 18 5.0

Serimizin ana karakteri çok zeki ve bunu yansıtıyor bazı şeyleri tecrübe ederek öğreniyor okumanızı tavsiye ederim.

Bazı yorumları okudum ve yazma gereği duydum evet seri aralıksız okunacak bir seri değil bazı yerleri sıkıyor veya o anki ruh halinize uymaya biliyor ara sıra açıp
birkaç bölüm okuyarak ilerletin bir süre sonra heyecanlı bölümler geldiğinde zaten bırakamıyorsunuz. Her seri böyle yapar o yüzden sıkıldığınız zaman okumayı bırakıp bir mola vermeniz daha iyi olacaktır.

saruhan özganSeviye 6 4.8

hikaye sürekli kör olarak gelişmeye çalışan birinin değil kafanız rahat olsun ve karakterimiz oldukça zeki sürekli tanrısal miraslarla rakiplerini yenen birisi değil gerçekten zekasını kullanıyor beni düşündürüyor tavsiye ederim

shinSeviye 1 4.8

Ana karakter sevilecek bir tipte sakin ve ağır başlışlı. Hikayenin tarihi , sanki dağları ters çevirip denizleri kurutacak güce erişemeyecek gibi olduğundan o kadar iyi değil ama zamanla gelişir her halde. Tavsiye ederim güzel bir seri.

MimosaSeviye 1 4.4

Yeni seri hayirli olsun. Umarim sonunu görürüz .
Çeviren ve editleyen arkadaşa teşekkürler.

ArinSeviye 1 5.0

Yeni serimiz hayırlı olsun. 27 Bölümü bir solukta okudum. Son derece zeki, akıllı ve soğukkanlı harika bir karakter Su Chen; zeki karakterleri çok seviyorum. (Wang Lin'i özledim.) Hikaye güzel ve sürükleyici; dünyanın yaratılışı ve tarihiyle ilgili bölüm de oldukça iyiydi. Herkesin severek okuyacağını düşünüyorum.

Sbgt524Seviye 1 4.8

O değilde keşke güncelde olmadığım bir seri gelseydi güzel olurdu . Ama yinede güzel seridir okumazsanız yazık etmiş olursunuz

PulxSeviye 1 4.8

Yeni seri hayırlı olsun baya güzel bir seri inş buda bazı seriler gibi sonradan silinmez

ivfourerSeviye 1 4.6

Karakter gelişimleri, yaşanılan olaylara göre gerçekten mantıklı. Ana karakter zekasını kullanmayı iyi biliyor ve çeviri kalitesi de süper. Ancak roman evreni pek iyi değil.

Enes TosunSeviye 2 5.0

Bir kitap ilk defa ilk bölümlerinde bu kadar bağladı beni çok güzeldi ilk bölümleri bakalım ileride de aynı tadı verebilecek mi?

MuGeTSuSeviye 1 5.0

Yeni sesimiz hayırlı olsun güzel bir seri bir çırpıda 27 bölüm biti verdi çok akıcı çeviride her zamanki gibi üst kalitede :))

benimadimnameSeviye 20 5.0

Edit: bir paragraf aşağıda yazdığım gibi bir seri değilmiş ana karakterimiz her serideki ana karakter gibi tuhaf bir yetenek/eşya kazanma mantığıyla süper güç oluyor yinede seri gayet akıcı ve okuması keyifli

Kör bir ana karakter hmm tahminimce insanların onu dışlaması ve hor görmesi ile acımasız ve aynı zamanda ona yardım eden ve kendi arasına almaya çalışan azınlık ile bir miktar iyi düşünceye sahip bir karakter görücez.

Ve eminim bu etrafa çiçekler saçıp bu mutluluğunu gözümüze vurup, mükemmel şansıyla 1 numaralı adama yükselme hikayelerinden iyi olacak

xxatixxSeviye 1 4.8

Güzel bi seriye benziyor ama şimdi kalitesi belli olmaz 100 150 bölüm sonradan çıkar kokusu

kong07Seviye 20 5.0

Yeni nadide serimiz olur kendisi hikaye ilerleyişi muhteşem zaten gelişim hikayelerini sevenler bayılacaktır süreli bir sır perdesi oluyor ve bir türlü okumayı bırakamıyorsun çeviri kalitesi de gayet iyi kesinlikle tavsiye ediyorum

oguzhanjanSeviye 1 4.6

38 bölüme bakarak söyleyebilirim ki türkçeye çevrilen tüm novellerde ilk 10 da yerini alabilecek bir hikayesi var gibi devemını görmeden bilemeyiz....
Tavsiye ederim

ZorBey34Seviye 1 5.0

İsimden güzel bi kitap olucaga benziyor,finaline kadar akıcı ve heyecanlı konu ile devam etmesini isterim.

rgnttgcSeviye 1 4.8

Yeni birşeyler ararken yeni seriye denk geldiğim için çok sevindim. Yeni kitabınız hayırlı olsun

Torres.01Seviye 19 5.0

Yeni ve güzel bir seri sıkılmadan gönül rahatlığıyla okuyabileceğinize inanıyorum.

zhaofengSeviye 1 5.0

Seri süper lütfen çevirisi daha hızlı gelsin merak ediyoruz sitedeki en iyi 4 seriden biri

HelFreyaSeviye 1 4.4

İyi bir seri. Bir kaza sonucuyla engelli kalırsak, en güvendiğiniz insanların bile bize karşı tavrının ne denli değişebileceğini yüzümüze pata küte vuruyor.

UdonSeviye 1 3.4

65 bölüm okuduğum kadarıyla yorumum olumsuz değil ancak çok daha iyi olabilirdi. Diğerlerinin aksine herşey tozpembe değil, insanın ailesinin bile sırtçevirebileceği oraya koyulmuş. Bence hikaye bunun üstüne ilgi çekici olmuş. Her novelde ana karakter özel bir güç veya ayrıcalık kazanır. Ama bu noveli diğerlerinden ayran şey insanın ne kadar bencil ve çıkrcı bir varlık olduğunu daha iyi gözler önüne serebilmesi. Anlatımı daha iyi olsaydı insanın kendini içinde bulacağı, duygularını coşturacağı, yer yer ağlayacağı bir nobel olurmuş. Belki türkçeye gelene kadar 2 dil değiştiği için böyl olmuştur belki de tarzı böyledir, belki ben biraz melankoliğimdir. Ama bence daha etkileyici olabilirdi.

XeiaSeviye 1 4.6

Ana karakter, novel dünyasında en sevdiğim 3 karakterden birisi okuyup ibret alınması gereken birisi :D

DeathkSeviye 6 4.6

An itibari ile 80 bölümü okumuş bulunmaktayım çevirilerinizin devamını bekliyorum.

56th-warriorSeviye 3 5.0

Tek kelimeyle bayıldım. Sağdan soldan çıkan şanslı güç patlamalarından gına gelmişti.Zeki ana karakterleri seviyorum.Çok sürükleyici.

MomosSeviye 2 4.4

İyi kurgulanmış bir seri. Zeki ve kendine güvenen bir baş karakter de cuk oturmuş. Klavyenize sağlık :)

Erhan61Seviye 1 5.0

izlediğim serilerden en ilginç olanı konusal ve işleyiş mükemmel otesi ----seriyi
bizekazandıranlara teşekkür ederim.

KitanoKenSeviye 20 5.0

Kıvrak zekası ile beni kendine çok bağlayan bir seridir çevirmen kumsal hanim serinin hakkını veriyor:)

Ba'alzamonSeviye 20 5.0

Yok böyle novel! Zeki ana karakter? Kibirli veletler? İyi dostlar? Ve tabiiki kötü dostlar ;) hepsi bu novelde! Sinsi entrikalar? Kirli oyunlar? Strateji savaşları? Tabiiki onlar da burada! Daha ne duruyorsun sen de başla ve Su Chen'in kötü yola sapmış dünyaya yargı dağıtmasını sen de oku!!

tugrulsahinSeviye 1 5.0

Adamın dibi bir ana karakter , işleyiş de çok güzel
WMW yi anımsatıyor bazen biraz ama oldukça iyi ^^

TofaskSeviye 1 3.8

Üzülerek söylüyorum, bir zamandan sonra beni sıkmaya başladığını belirtmem gerek önceden cidden çok güzel bir şekilde okuyordum, ama zaman geçtikçe beni sıkmaya başladı, arada sırada uğrar okumaya çalışırım, artık ne zaman rayına oturur bilmem ama çoğu görüşüm olumsuz. Okuyanlara/Okuyacaklara iyi okumalar dilerim.

Torres.01Seviye 19

Çok güzel bir seri baş kahramanın zeki planları her zaman ki gibi tam yerinde. Okumanızı tavsiye ederim.

kibar3460Seviye 1 4.6

Kast sistemine meydan okuyan bir genç. İnsanları gayet iyi anlatıyor. Okurken insanların düşüncelerini anlıyosunuz belki de hayatınızda gördüğünüz bazı kişilerle kıyaslayabilirsiniz. Genel olarak ortalamanın üstünde okumaya değer ama karakterlerin işlenişi diğer serilere göre daha güzel bence.