Sonsuz Rekabetin Zindan Topluluğu

Sonsuz Rekabetin Zindan Topluluğu

4.4
Yazar
Toika
Çevirmen
Shuiqui
Editör
Güz
Bölüm Sayısı
354 Bölüm
Bölüm / Periyot
10 Bölüm / Hafta
Aylık Kitap

HakkındaSerinin Bölümleri

Kitap Hakkında

Geride Kalan'ın yazarından...

İkinci ayın ortaya çıkması, ihtilalcilerin başlangıcının habercisiydi.

Modern toplumda canavarların ve zindanların ortaya çıkmasıyla, onlara karşı savaşan yetenek kullanıcıları ile yeryüzü düzeninin paradigması, bir değişimle karşı karşıya kalacaktı.

Bu değişim yeni bir enerji kaynağının ortaya çıkışına ve geleneksel mesleklerin düşüşüne neden olacaktı.

Böylece, insanlığın ortak zihniyeti değişime uğrayacak ve hayaller gerçeğe dönüşecekti.

Bölüm Sürekliliği:
4.2
Çeviri Kalitesi:
4.3
Hikaye İlerleyişi:
4.0
Karakterler:
4.4
Yaratılan Dünya:
4.0
Toplam Oylama 86
Ortalama Puan 4.4 / 5
T4ichoSeviye 2 4.6

Evet, kitaba başlamadan önce arkadaşların bu yorumu okumasını tavsiye ediyorum. Böylece kitabın size göre olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 Öncelikle adından da anlaşıldığı üzere bu kitap zindanlarla dolu. Zamanla güçlenen ve 'OP' olan bir ana karakterimiz var. Geride Kalan'ın yazarına ait bir kitap olduğu için tarz ve karakter bakımından 'Geride Kalan'a oldukça benziyor. Tabii bunda daha ilginç ve 'oyun-tipi' bir dünya görüyoruz. Bu seriye 'Harem' olduğunu bilerek başlamanız gerekiyor. Fakat 'Geride Kalan' gibi bu seride de yan karakterler ve ana karakterin komedik bir armonisi mevcut. Durmak bilmeyen bir aksiyon, hafif komedi ve 'OP' bir karakterin zevkini çıkarmak isteyenler için vazgeçilmez bir eser.

 Ayrıca karakterin şanslı olduğunu da hesaba katmalıyız. Arada sırada rakiplerini 'face-slapping' dediğimiz yani neredeyse 'tokatlama' olarak çevrilebilecek bir şekilde alt ediyor. Tabii bunlar genelde sözlü mücadeleler. Öte yandan aksiyon kısmı gerçekten hız kesmiyor. 

 Toplamda 352 bölüm olduğu için bu romana 'Hızlı Yaşa, Genç Öl' tarzında bir roman diyebiliriz. Olağanüstü derinlikte bir hikaye beklemekten ziyade, karakterlerin ve kitap dünyasının keyfini çıkarmak en mantıklısı.

 Boş zamanınızda okunabilecek ve sizi ziyadesiyle eğlendirebilecek bir roman. Denemeyi ihmal etmeyin. 

saruhan özganSeviye 6 4.6

sadece oha diyorum arkadaşlar bu kitap oyun dünyasına dönüşen dünyalarda en iyilerindendir op başkarakter zorlu zorlu düşmanlar iyi yetenekler kesinlikle seveceksiniz ben her bölümünden zevk almıştım en sevdiğim serilerdendir kesinlikle başlayın

GüzSeviye 1 5.0

Sitede bulunan diğer kitaplardan daha farklı bir kitapla karşınızdayız! Seriyi bilenler bilir, bilmeyenler ise şapşal karakterimizi tanıyınca onu çok sevecek. Keyifli okumalar. 

Editörünüz :>

KosankusSeviye 2 5.0

Seriyi bekliyordum zaten gayet güzel bir seri diye düşünüyorum. Çevirmenin de Uğur Bey olması ekstradan güzellik katıyor seriye o yüzden çeviri kalitesinde bir problem olacağını düşünmüyorum. Bölüm sürekliliği kısmını okuyunca istemsizce güldüm. Açıkçası seri okuduğum yerlere kadar baya güzel baya tadında ilerlemişti. Ana karakter başlarda biraz can sıkıcı davransa da ilerde toparlıyor seri rayına otuyor ve o zamandan sonra asıl olaylar başlıyor. Bir seriyi yarım bıraktığıma ilk defa sevindim. seriyi Uğur Abi'nin elinden okumak daha farklı bir tat katacaktır diye düşünüyorum şimdiden herkese iyi eğlenceler!

Tolunay YıldızSeviye 1 4.8

Kitabın kendisini başka bir sitede yarım okuduydum sonrasına ingilizce olarak ilerledim. Diyebileceğim tek şey "Geride Kalan" kitabını okuyup seven birisi bu kitaba da aynı gözle bakacak ve hayran olacak.

QuanQxSeviye 18 5.0

Geride kalana benzediğini duydum inşallah keyif içinde okurum. Geride kalanı sevenler için okumalarını da tavsiye ederim.

nemesisSeviye 1 5.0

Şuana kadar okuduğumuz çoğu seriden farklı.Kısa ve derinliği fazla olmasada okuyarak eğlenecek ve gülderecek bir seridir

Süleyman KÜÇÜKSeviye 1 4.8

İlk gelen bölümeler ile yazarın gayet güzel bir çalışmaya (sadece yazarın değil çevirmenin ve editöründe :D) başladığını anladım. Böyle güzel bölümlerle devam ederse seri ileride aşırı derecede popüler olacağından eminim.

muhittin sarıSeviye 1 4.8

Geride kalan gibi bi kitabı ortaya çıkaran yazardan kötü bi kitap bekleyemezdim ellerinize sağlık bu kitabı bize sunduğunuz için😊

AldebaranSeviye 1 4.4

Şahsen benim de novel okumamın sebebi derin düşünceler içine dalıp hayatın anlamını sorgulamak değil, doğal olarak eğlenmek için okuyorum. Son zamanlarda sitedeki serilerin çoğunun dev dünyalara ve anlamak için uzun zaman boyunca okumayı gerektiren karakterlere sahip olması da okumaya fazla zaman ayıramayan benim için can sıkıcı bir durumdu. Seviyorum bu tür serileri ellerinize sağlık :)

ozanilgunSeviye 10 4.0

Gerçekten müthiş saran komik bir kitap. Babasıyla olan muhabbeti öldürüyor. Bu arada çevirmen ve editöre sabır diliyorum. Emekleriniz çok büyük gerçekten. Karakter sayısı aşırı fazla. Başlamayı düşünen varsa komik ve akıcı olduğunu söyleyebilirim

Lee ShioonSeviye 7 4.2

op bir başkarakter. zindanlar ödüller. farklı evrenler. oyunseverler için baya keyifli olabilecek çerez serilerden.

HellKeeper1001Seviye 8 5.0

Çok sağlam seri oyun dünyası ve gerçekliği birbirine çok iyi bağlamış kesinlikle okuyun serinin tek eksiği herkes için aynı olduğunu düşünüyorum bölüm sayısı çok az 353. bölümde final :(

Galip.eryilmazSeviye 1 5.0

sitede ilk okumaya başladığım novel bu şu an okuyorum yani kolay kolay bırakabileceğiniz bir hikaye değil ana karakterin ilk bölümlerdeki aptal yapısına aldanmayın

VladimirpudingSeviye 5 4.2

Serinin orjinal bir konusu var ancak belli bir yerden sonra anlatımı bana çok yorucu geldi art arda okuyamadım sıkıyor bir süre sonra

GolqeSeviye 9 3.6

Seri heyecanlı-komik ve bazı karakterleri çok seveceğiniz türden ayrıca poweruplı serileri sevenler için birebir. Kısacası tam stres atmalık bir seri.

harun abdüssam…Seviye 1 4.6

Aaah aaah keşke biraz daha uzun olsaydı of yaa Seri güzel güzel ama oluşturulmuş dünya küçük geldi gerçi bu türlerde böyle ama olsun keşke biraz daha geniş olsaydı neyse yinede okuyun derim keyif alacağınız kısa ve öz bir seri

Son Eklenen Bölüm : 354 Bölüm - Tanrı’nın Düğünü (SON) / 2 yıl 11 ay agoHer Bölüm: 1