Soylu Ailenin İşe Yaramaz Oğlu

Soylu Ailenin İşe Yaramaz Oğlu

4.7
Yazar
Yoo Ryeo Han
Çevirmen
Güz
Editör
T4icho
Bölüm Sayısı
75 Bölüm
Bölüm / Periyot
10 Bölüm / Hafta
Bölüm Puanı
2

HakkındaSerinin Bölümleri

Kitap Hakkında

 Kendini bir romanın içinde bulan karakterimiz, romanda kimsenin dikkat etmediği ve ilk bölümlerde dayak yedikten sonra unutulup giden bir Soylu Ailenin İşe Yaramaz Oğlu'dur. Fakat böylesi de iyidir, zira onun için para içinde rahat bir hayat yaşamak gibisi yoktur. Tabii hayat, sırf siz ondan fazla şey beklemiyorsunuz diye peşinizi bırakmaz. Cale bir kenara çekilip, kalan günlerini huzur içinde pinekleyerek ve uyuyarak geçirmek ister. Bunun için birkaç önlem alır, birkaç hadiseye bulaşır ve nihayetinde ona yetecek kadar para kazanacağını düşünür. Fakat ne kadar istemese de kendini garip bir karmaşanın içinde bulur. Bu karmaşada herkesin gözü onda olacaktır.

 NOT: KİTAP OCAK SONU AKTİF OLARAK ÇEVRİLMEYE BAŞLAYACAKTIR.

Bölüm Sürekliliği:
3.8
Çeviri Kalitesi:
4.9
Hikaye İlerleyişi:
4.5
Karakterler:
4.6
Yaratılan Dünya:
4.1
Toplam Oylama 28
Ortalama Puan 4.7 / 5
Lee ShioonSeviye 5 5.0

Konu olarak ilgimi cekti diyebilirim.baskarakterde diger novel karakterlerine nazaran daha samimi ozelliklere sahip gibi. Hayirli olsun :)

KarafonSeviye 11 5.0

Bunun konusu hafifçe 'reankarnasyon geçiren ile dünyaları değişen' adlı kitaba benzesede bence ondan daha iyi gerektiğinde komik gerektiğinde biraz çabalayan tembel bir karakterle en sevdiğim serilerden biri sonunda birinin bunu görüp çevirmesi iyi oldu

kumper221Seviye 6 5.0

Hadi bakalım yeni serimiz hayırlı uğurlu olsun. Seri nasıl ilerler bilmiyorum ama bir karakterde sırf yatış yapabilmek için elinden geleni yapan biri olsun istiyorum ve umarım öyle olur.

Sonuçta kitaplar hayalleri yansıtıyor çalışmak, gelişim yapmak değil yatmak istiyoruz pineklemek istiyoruz şemsiyenin altında şezlonga uzanıp margarita içmek istiyoruz!!!!

NikolaiSeviye 1 5.0

Karakterin kafa yapısı, bir dünyada çektim diğerinde eğlenelim bari olacak gibi gözüküyor. Bakalım eğlenceli bir seriye benziyor. Hayırlı olsun şimdiden.

CrumpySeviye 1

Muhtemel türk öğrencisi kafası.Umarım bizi hayal kırıklığına uğratmaz. Hayırlı olsun.

Yok kiSeviye 1 5.0

Bekleyemiyorummmmmmm!!! Açıp ingilizcesini okuyasım var ama türkçe okumanın keyfi de bir başka oluyor >_<

canberksiSeviye 1 3.8

Ağa bilerek mi yapıyorsunuz ingilizce olarak 200 bölüm okudum. Çevirmeye başlamanız isabet olmus. Novele gelecek olursak klasik kısa Kore noveli. Ortalama başlıyor hızlı ilerliyor ama çabuk bitiyor dediğim gibi klasik Kore noveli. Öyle ahım şahım savaşlar yok biraz strateji biraz ben merkezli bir novel hadi hayırlısı olsun bakalım.

XenonSeviye 14 5.0

Şu ana kadar oldukça güzel gitti. Diğerlerine kıyasla daha özgün bir seri . Devamını bekliyoruz

VapsolaSeviye 1 4.6

Bu platformda bulunan en sıra dışı novel diyebilirim. Uzun zamandır novelleri takibi bırakmış biri olarak konusu benim ilgimi çektiği için başladım ve bir günde ilk 28 bölümü de soluksuz okudum. Kesinlikle okumaya ve zamanınıza değer bir novel.

Hep acılar çekmiş ve artık para ve içkiyle rahat bir yaşam isteyen ana karakterimiz okuduğu novelin içine transfer oluyor. Yeniden yaşama geldiği beden ise noveldeki mob karakter gibi bir şey. Novelin ana karakteri tarafından dayak yiyip aradan çekilen bir tip normalde. Bizim ana karakterimiz de novelin ana karakterinden dayak yememek, serseri olmaya devam ederek biraz da kendisini düzeltmek gibi birtakım kararlar alarak olaya giriyor.

Sonra... İşler ilginçleşiyor. Haha :)

Bayıldım. Çeviri gayet iyi ve akıcı. Bölüm sıklığını bilmiyorum, tek tememnim hızlı olması çünkü bağımlı etti biraz sanki.

Merak ediyor olabilirim.
Neyse, şans vermeye değer bir seri.

MithraSeviye 6 5.0

Bu novel konu ve baş karakter olarak diğerlerine göre çok daha farklı bi yapıya sahip, gerçekten de insanı içine çekiyor ve baş karakterin hareketleri sürekli merak uyandırıcı. Henüz başlamamış olanlara şiddetle tavsiye ediyorum, novel dünyasına yeni bi renk katmış👍🏻

RewnezSeviye 1 5.0

Güzel beklentilerim olduğu bir seri.
Başlangıcı oldukça güzeldi , rotası oldukça güzel ve karakterin kişiliği oldukça sevdiğim bir türden( hafif utangaç ama herkes e karşı farkında olmadan -istemeyerekte olsa- iyi davranan bir tip) ilerleyen kısımlar da gelecek düşmanlar , tatmin edici olur diye umdugum bir seri çünkü evreni başlangıç olarak bile baktığımızda çok çeşitli ve çok güçlü varlıklar, insanlar barındırıyor.

hamsigözSeviye 1 3.6

Serinin görünen kısmı ağzımızda alışılmamış güzel bir tat bıraksada seride bölüm sürekliliği diye bir şey yok

MelihSeviye 6 5.0

Çok güzel bir seri :) Ana karakter oldukça zeki ve tek istediği şey rahat bir hayat . Yan karakterlerde oldukça tatlı . Kesinlikle okumalısınız :)

robia_270Seviye 1 4.2

ana karakter oldukça gerçekçi ve realist ama yaptıgı her hamle ya ters repiyor yada yanlıs anlasılmalara neden oluyor

biancaartemisSeviye 1 5.0

Bu seriyi o kadar çok seviyorum ki ingilizcesini günceldeyim normalde ama 3. Kez baştan bir de Türkçe çevirisiyle okumak istedim. En sevdiğim online novel diyebilirim. Okuyun ve devam edin pişman olmayacaksınız.

jokerpoker19Seviye 1 2.0

Ana karakter rahat bir hayat arzulasada yine de bir şekilde aksiyona karışır yada komik olaylar falan olur sanmıştım ama hayal kırıklığına uğradım .Ana karakterin sürekli her haltı başkasına yaptırması,aşırı tembel olup 3,5 bedavadan pw up alması ama bunları da neredeyse hiç kullanmaması çok itici yapmış seriyi.Konu farklı olsa da serinin yinede güzel olamayabileceğini tekrar hatırlamış oldum.Çok boş vaktiniz olursa okunabicek bir seri diyebilim.