Novel Günleri - Bilgilendirme!

Bölümün tamamını okumak için üye olmalısınız! Üye olmak için tıklayınız.

30. Bölüm Kayayı Tuz Buz Etmek

Çevirmen: Peks / Editor: T4icho

 “Hmm?” Bir anda, tek gözlü kocaman biri tepenin üstünde belirdi.  Chen Xi’ye ve acınası durumdaki siyah elbiseli korumalara baktı ve ifadesi bir anda çirkinleşti.

“Bu insanları sen mi öldürdün?”  tek gözlü kocaman herifin bakışları bir anda şiddetli bir hale döndü ve Chen Xi’ye doğru dik dik bakmaya başladı. İfadesi sinirden sürekli değişiyordu.

Chen Xi cevap vermedi. Onun yerine soğukça sordu: “ Sen şu Mor Boynuzlu Hayvan mısın?”

“Hayvan?”

Tek gözlü koca herif donup kaldı, daha sonra da öfke içerisinde patlayarak bağırdı: “İnsan çocuk! Beni aşağılamaya cesaret mi ediyorsun yoksa?”

“Seni sadece aşağılamıyorum, aynı zamanda seni bugün öldürmek istiyorum!”

Bu koca tek gözlü herifin kimliğini anladıktan sonra Chen Xi, bir an bile çekinmedi ve vücudu bir anda ortadan kayboldu. Yumrukları inanılmaz bir güce sahipti ve Büyük Mor Gergerdan İblisi’ne vurdu.

“Yaratılış Âlemindeki bir çocuk benim karşımda kibirlenmeye cesaret mi ediyor? Kesinlikle ölmek istiyor!” Mor Gergedan İblisi bir anda öfkeye boğuldu ve Chen Xi’nin ondan daha mantıksız bir biçimde davrandığını görünce kolunu uzattı ve eliyle Chen Xi’nin yumruğunu yakalamak istedi.

“Aptal hayvan, beklendiği gibi!”

Müdür Wu kaçtığı andan beri, Chen Xi’nin tüm öfkesi kalbinde sıkıştı ve gidebileceği hiçbir yer yoktu. O anda Büyük Mor Gergedan İblisi’ni gördüğünde, daha fazla acı çekmemeye karar verdi ve aniden ona doğru tam güç saldırdı.

O anda Chen Xi Büyük Mor Gergedan İblisi’nin, onun yumruğunu tutacak kadar kibirlendiğini gördü ve buna alay edercesine kalpten güldü.

Bang!

İlk yumruk çarpıştı ve etrafa çok gürültülü bir patlama sesi yaydı. Oluşan hava akımı etrafa ıslık sesi çıkartarak yayıldı ve alanın yumruğun gücüne dayanamaması sebebiyle birçok yarık oluştu.

Chen Xi’nin yumruğu inanılmaz derecede güç barındırıyordu ve vücudunun gücü 8. seviye Yaratılış Âlemindeki gelişimiyle karışıyorken Heybetli Yıkım Yumruğunu ortaya koyuyordu. Bu yumruk, korkutucu bir baskı yaratarak Büyük Mor Gergedan İblisini 10 metre ileriye fırlattı!

Chen Xi’yi asıl şaşırtan şey ise Mor Gergedanın bu saldırı karşısında tek bir çizik bile almamış olmasıydı.

“Gücün fena değil ancak bana göre çok güçsüz kalıyor!” Büyük Mor Gergedan İblisinin tek gözü alçak ve şiddetli bir ifade yayıyordu ve yüzü güclenmiş bir şekille kaplanmıştı ve konuştu: “ Şimdi ben sana Büyük Yaratılış Âlemi İblisi’nin gerçek gücünü göstereceğim!”

Konuştuktan sonra bir anda Mor Gergedan İblisinden etrafa şeytani bir Ki dalgalanarak yayıldı. Daha sonra da vücudu dönüşerek 30 metre uzunluğunda devasa bir gergedana dönüştü. Kahverengi-mor derisi çok kalındı ve etrafa şeytani bir Ki yayıyordu. Vücudu küçük bir dağ gibiydi. Chen Xi onun yanında karınca gibi kalıyordu ve boyu dizlerine bile ulaşmıyordu. En şok edici olan şey ise bu devasa vücudun üzerinde iki kocaman kafa bulunmasıydı.

Roar!

Büyük Mor Gergedan İblisi canavar dönüşümüne devam etti, gökyüzüne doğru kükreyerek etrafa yıldırım gibi bir ses yaydı. Sesten oluşan patlama onlarca kilometre öteden duyuldu. Ruh Mağarası Gölü’nün altında gelişim yapan bazı canavarlar kafalarını sudan çıkararak korku içerisinde olan biteni anlamaya çalıştı.

Şeytani Ki’sini mi yükseltiyor?

Chen Xi’nin kalbinde tek bir parça bile korku yoktu. Bunun yerine içindeki savaş isteği vücudunda kaynayan bir lav gibi ortaya çıkıyordu: “Böylesine güçlü bir rakibi öldürerek mi kendimi Savaş Tao’sunda geliştirebilieceğim?

“Çocuk! Eğer bana sadece o gülünç yumrularını göstereceksen, benim için küçük bir kadehte değersiz bir şarap olmayı bekleyebilirsin!”

Kendini tutmadan kocaman bir kahkaha attan Büyük Mor Gergedan İblisi, aniden toynağını havaya kaldırdı ve Chen Xi’nin üzerine gelecek şekilde aşağı doğru indi.

Bang!

Kulak delici bir patlama gökyüzünü yararak etrafa yayıldı ve insana gökyüzünde kocaman bir delik açılmış gibi hissettiriyordu. Bu hareket Chen Xi’ye bir parça bile etki etmedi ve Chen Xi onun gücünü anlamayı başardı.

Bang!

Chen Xi zıpladı, yumruğu Ruh Özüyle gözleri kör edici şekilde parlıyordu ve ilerlediğinde çok yüksek bir ıslık sesi çıkarıyordu.  Daha sonra ilerleyerek Büyük Mor Gergedan İblisi’nin toynağına doğru vurdu ve çok yüksek bir gürültü ortaya çıktı. Ancak bu bile onun sadece çok ufak bir yara almasına sebep oldu.

Chen Xi direkt olarak geri çekildi.

Bang! Bang!

Şiddetli savaş sebebiyle yer çatırdayarak sayısız yarık oluşturdu.

“Faydası yok. Benim Mor Gergedan ırkımın eşsiz ve doğal bir savunma gücü bulunuyor. Binlerce yıl boyunca onu sertleştirmekle zaman harcadım. Vücudum çok uzun zaman önce en üst seviyeye ulaştı. Eğer Mor Köşk Âleminde bir gelişimci olsaydın senden biraz olsa da korkardım. Ama ne yazık ki, değilsin. Sen sadece ufak bir yumruk tekniği bilen küçük bir çocuksun. Hahahah…” Büyük Mor Gergedan İblisi kendini tutmadan kükreyerek güldü. Chen Xi’nin şu anda üzücü bir durum içerisinde olduğunu gördü ve toynağını bir kere daha kaldırıp onu karınca gibi ezmeye kalktı.

“Bu aptal hayvanın gücü olağandışı bir seviyede güçlü ve ben de ise silah olarak hiçbir şey yok. Eğer onu öldürmek istiyorsam, görünüşe göre üzerine tırmanmalıyım ve tek bir noktaya odaklanmalı ve derisini kırmalıyım  ancak bu şekilde onu öldürebilirim…” Chen Xi bir kere daha geri çekildi ve kızgın bir şekilde hızlıca mırıldandı.

“Korktun mu? Koşmak mı istiyorsun? Hmph! Kaçamazsın!” Büyük Mor Gergedan İblisi kükredi ve Chen Xi’nin arkasından onu takip etti.  Önünde çıkan hiçbir şeyi umursamıyordu ve devasa toynaklarıyla yoluna çıkan her şeyi ezip geçiyordu.

Kacha! Kacha!

Normalde birçok insan tarafından yıkılabilecek olan koca koca ağaçlar, Büyük Mor Gergedan İblisi’nin tek adımıyla sanki bir saman parçası gibi uçuşuyordu.

Swoosh!

Chen Xi bir adımla yüksek bir ağacın en üst noktasına zıpladı ve arkasını dönerek ona doğru saldıran Mor Gergedan’a yüzünü döndü. 

“Ölmeyi mi bekliyorsun?” Büyük Mor Gergedan İblisi keyif içerisinde kükredi ve şiddetli bir biçimde büyük ağaca doğru tekme attı.

O anda, Chen Xi ağaca doğru zıpladı ve geri tepmesiyle birlikte sanki bir ok gibi gökyüzüne doğru uçtu.  Havada eğri oluşturarak düzgünce ilerledi ve Mor Gergedanın arkasına indi.

“Lanet olası aşağıya in hemen!”  Büyük Mor Gergedan İblisi öfke içinde kükredi. Chen Xi onun arkasına zıplamıştı. Büyük vücudu şiddetle sallanmaya başladı.

Chen Xi büyük bir zorlukla bu şansı yakaladı. Böyle bir şansı nasıl kaçırabilirdi ki? Bacakları sanki antik bir ağacın toprağa kök salması gibi gergedanın üzerinde kendini sabitledi. Ne yaparsa yapsın asla düşmeyecekti.

Daha sonra iki yumruğuyla birlikte Mor Gergedanın kafasına doğru şiddetle vurmaya başladı ve yumruklarının vuruş hızı bir anda aşırı derecede yükseldi.

Bang Bang Bang!

Chen Xi’nin vücudu beş farklı yıldızın uğursuz Ki’si ile sertleştirilmişti ve Ruh Özüyle yoğunlaşmıştı. Her bir yumruğu 150,000 kg ağırlığında bir çekicin yere vurmasına eşdeğerdi. Şu anda Büyük Mor Gergedan İblisi’nin kafasının üzerindeki kalın deriye vuruyordu. Ancak ne yazık ki onun derisini hala kıramıyordu.

“Seni yiyeceğim!” Aniden, yoğun kan kokan rüzgâr Chen Xi’nin yüzüne doğru çarptı. Büyük Mor Gergedan İblisi’nin diğer kafası aniden döndü ve sivri dişleriyle Chen Xi’yi ısırmak için hamle yaptı.

“Bana doğru gel!”

Chen Xi bunu çok daha önceden bekliyordu ve vahşi bir şekilde ileriye, Büyük Mor Gergedan İblisi’nin boynuna atladı. Maymun gibi bir oraya bir buraya zıpladı ve sonunda Büyük Mor Gergedan İblisi’nin kanla bulanmış ağzından ucu ucuna kurtuldu. Daha sonra, gözü kör edici şekilde parlayan yumruğuyla birlikte yıldırım gibi bir hızla Büyük Mor Gergedan İblisi’nin göz bebeğine vurdu.

Bang!

Büyük Mor Gergedan İblisi’nin derisi ve tüm vücudu normalde çok ama çok kalınve sertti. Bu yüzden savunma gücü şok edici seviyedeydi ancak göz bebekleri son derece kırılgandı. Chen Xi’nin Büyük Mor Gergedan İblisi’nin göz bebeğine vurmasıyla aniden gözünde kocaman bir delik açıldı ve içerisinden dışarıya iğrenç bir yeşil sıvı fışkırdı.

Roar!

Büyük Mor Gergedan İblisi durmaksızın gökyüzüne doğru kükredi ve devasa kafası bir sağa bir sola sallanmaya başladı.

Chen Xi bu durumdan yararlanarak, daha önce üzerine sürekli vurararak çökerttiği noktaya geri döndü ve Büyük Mor Gergedan İblisi’nin kafasına vurmaya devam etti.

Büyük Mor Gergedan İblisi çok kızgındı ve eğer şu anda bu fırsatı değerlendirmezse, yavaş ilerleyen bu durumda öngörülemeyen sürprizlerle karşılaşabilirdi.

Chen Xi’nin kafasında güçlü bir acele etme dürtüsü belirdi ve konsantre oldu. Kalbinde tek bir düşünce vardı ve bu da önündeki deriyi kırmak ve onu yararak daha içeriye ulaşmaktı. Çevresindeki her şeyi unuttu. Heybetli Yıkım Yumruğu’nda becerikli seviyeye ulaştığını unuttu ve yumruğu şu anda çok karmaşık bir durum içine girdi.

Bang! Bang! Bang!

Chen Xi’nin yumruklarının sesi yıldırım gibi baskıcıydı ve garip bir ritimle etrafa karmaşık şekilde ses yayıyordu. Yumrukları ritmik bir hal aldı. Yumruğunu her indirdiğinde içinde barındırdığı güç biraz artıyordu. Chen Xi’nin aklına Heybetli Yıkım Yumruğu’nu geliştirdiği günler geldi ve kafasında hafif aydınlanma belirtileri ortaya çıktı.

“Seni öldüreceğim! Seni öldüreceğim!” Büyük Mor Gergedan İblisi son derece kızgındı çünkü bir gözü Chen Xi yüzünden kör durumdaydı. Şu anda Büyük Mor Gergedan İblisi son derece çılgın bir hal içindeydi, Chen Xi’yi öldürmek için koca bir dağın yerden kesilmesi gibi zıpladı ve arkasını aşağıya vererek Chen X’iyi ezme amacıyla yere düştü. Hareketlerine bakılırsa Chen Xi’yi paramparça etmek istiyordu.

Om!

Bir anda -Büyük Mor Gergedan İblisi kendini kaldırıp yere çarptığı sırada- Chen Xi içinde bulundu ilginç durumdan uyandı ve gözlerinde parlak bir ışık belirdi. Sağ elini kaldırdı ve çevresindeki hava bir anda sallanarak- bir noktadan gözle görülür bir biçimde- daireler şeklinde dalga yaymaya başladı. Etrafa uğultulu şekilde, keskin ve şiddetli bir ses yayıyordu. Daha sonra yumruğunu indirdi ve vurdu!

Crack! Crack!

Büyük Mor Gergedan İblisi’nin kafasında sayısız kırılma ve çatlama sesi ortaya çıkmaya başladı. Derisi bir anda sayısız parçaya bölünerek etrafa dağılmaya ve yere düşmeye başladı. Etrafa kan yağmuru yağıyordu.

O anda devasa vücudu olan Büyük Mor Gergedan İblisi büyük bir sarsıntıyla yere düştü.

“AH!” Büyük Mor Gergedan İblisi bir kafasını kaybetti ve diğer kafasında da bir gözü yoktu. Yere düştüğünde zayıf ve acı içinde uğultular çıkartıyordu.

Kaynak canavarlarının yaşam enerjisi oldukça yüksekti ve bir bacakları kesilse bile normal duruma dönebiliyorlardı. Ancak kafaları ve kalpleri onların zayıf noktalarıydı ve o anda Büyük Mor Gergedan İblisi’nin bir kafasının parçalanması onu ağır bir şekilde yaraladı.

“Söyle bana, Li klanı sana neden haraç veriyor? Sana hızlı bir ölüm bahşedebilirim.” Chen Xi mesafeli bir şekilde durdu ve sordu.

“Sana söylesem bile sonuçta ölmeyecek miyim? İçten biri ol ve beni hemen öldür!” Büyük Mor Gergedan İblisi kızgın bir biçimde konuştu. Kafasının koptuğu yerden çok fazla kan aktı. Yaşam enerjisi de gittikçe zayıfladı.

“Bana söylemesen de önemli değil.” Chen Xi ilerledi ve yumruğunu acımasızca bir kere daha vurdu. Büyük Mor Gergedan İblisi kan havuzuna döndü ve çamura bulandı.

Bir büyük Yaratılış Âlemi kaynak canavarı, acı bir şekilde yıllar boyunca gelişim yapmasına rağmen bu şekilde ölüyordu.

“Beklendiği gibi, ikinci seviye Heybetli Yıkım Yumruğu bir kayayı toz haline çeviriyor. Yine de yumruklarım bu aptal hayvanın kafasını toza çevirmese de, beklentilerimi çoktan aştı.”

Chen Xi sessiz bir şekilde Heybetli Yıkım Yumruğu’ndaki değişimleri hissetti ve istemsiz bir şekilde kalbinden ufak bir iç çekti. “Kıdemli Ji Yu haklıydı. Savaş teknikleri kesinlikle ölüm kalım savaşı yapıldığında güçleniyor. Merak ediyorum da, Heybetli Yıkım Yumruğu’nun üçüncü seviyesinin ne gibi bir özelliği bulunuyor…?”

İki başlı Büyük Mor Gergedan İblisini öldürmek, Chen Xi’nin kalbindeki öfkeyi ve savaş isteğini sona erdirDi. Elbette en memnun edici şey ise, Heybetli Yıkım Yumruğu’nda ikinci seviyeye ulaşmış olmasıydı.  Gelişimiyle birleştiğinde, kendisiyle aynı gelişim seviyesinde olan kimseden korkmasına gerek yoktu artık!

“Bu aptal hayvan binlerce yıl boyunca gelişim yaptı.  Merak ediyorum da ne gibi bir değere sahip..?

Swoosh!

Chen Xi bir anda devasa Büyük Mor Gergedan İblisi cesedinin yanına ulaştı ve kalın derisini elleriyle koparmaya başladı.

Kısa bir süre sonra yere önemsiz gibi gözüken bir depolama yüzüğü düştü.