Novel Günleri - Bilgilendirme!

Bölümün tamamını okumak için üye olmalısınız! Üye olmak için tıklayınız.

494. Bölüm Görev Başarılı

Çevirmen: Zakowske / Editor: Valheru

 

Zofi’nin başına gelenler ziyafetteki her misafirin dikkatini çekmişti. Soylu kadın birden yaprağın peşine düşünce ise daha da şoke oldular.

Ebediyeşil Yaprağı Zofi’nin sol elindeki boyutsal yüzüğü patlatıp ortaya çıktığı andan itibaren herkes Zofi’nin acınası haykırışları nedeniyle sessizleşti. Braque sadece bir saniye afalladı ardından yanındaki Thuram’a derin ve kısık bir sesle emir verdi, “Git, yakala!”

Thuram tek kelime etmeden yaprağın peşine düştü. Soylu kadının hemen arkasındaydı.

Çevirmen notu
Emre'nin cuma günü attığı duyuru bazı kişiler tarafından yanlış anlaşıldığı için ikinci bir duyuru yapma ihtiyacı hissettim.

Emre yurtdışına çıktığından dolayı sadece geçtiğimiz haftasonu gelmesi gereken 2 bölüm ve önümüzdeki haftasonu gelmesi gereken 2 bölüm zamanında gelmeyecek. Bu bölümler de en kısa sürede telafi edilecek. Haftaiçi gelecek olan bölümlerde herhangi bir sorun yok yani.

Ancak bu yanlış anlaşılma sayesinde ne kadar toplu atarsak atalım en ufak bir sorunda bizleri suçlayan üyeleri görmüş olduk ve bu durum hem beni hem de Emre'yi oldukça üzdü. Bunun da bilinmesini istiyorum.

Herkese iyi okumalar.